KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9996103
nr 999 6103
Maria Boczewska
(f. 1940), Polen
Akvarell, Maria Boczewska (f. 1940), Söders höjder, signerad, 59x75
Maria Boczewska, polsk bildkonstnär och skulptör född i Warszawa 1940.
Utrop:
400 kr
Såld:
500 kr
måndag 7 december 2015
kl 18:21:36
250 kr
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
Maria Boczewska
Läs mer om Maria Boczewska